(0 رای‌ها)

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از راه اندازی فاز دوم پالایشگاه آبادان به عنوان یک فرصت و یک ضرورت ملی یاد کرد.

فریدون حسنوند ظهر امروز در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از شهرهای آبادان و خرمشهر اظهار کرد: این سفر به منظور بررسی وضعیت موجود در صنایع کشور از جمله پالایشگاه آبادان در جهت ارتقای تولید و کسب درآمد بیشتر و ایجاد فرصت های شغلی در سال اقتصاد مقاومتی انجام شد. در پالایشگاه به دنبال انجام فازهای مختلف هستیم زیرا  پروزه فاز دو به عنوان یکی از وعده دولت است که بایستی انجام شود.

(0 رای‌ها)
  تیم صنعت نفت آبادان روز گذشته در خانه موفق شد تا با تک گل هافبک عراقی خود کرار جاسم محمد، به پیروزی برسد.


محمدزبیر نیک نفس که در بازی موقعیت فوق العاده ای را از دست داد، پس از گلزنی هم تیمی خود اینگونه در برابر نیمکت خودی خوشحالی کرد.


این شادی جالب را از لنز دوربین سجاد ایمانیان مرور می کنیم:

 

 

 

(0 رای‌ها)

 

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید به دلیل ناهماهنگی مسئولان استانی روند رسیدگی به موضوع برخوردهای تحقیرآمیز با خدمه‌ لنج‌های آبادانی در بندر دوحه کویت، کند پیش می‌رود.

غلامرضا شرفی (نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی) در مورد وضعیت ملوانان لنج‌های ایرانی که به دلیل برافراشتن پرچم ایران و نصب عکس مسئولان جمهوری اسلامی ایران روی لنج‌ها خود، توسط پرسنل بنادر کویت مورد آزار واقع می‌شوند، ملوانان ایرانی که سوار بر لنج‌ها، آبادان را به مقصد بندر دوحه کویت ترک می‌کنند؛ می‌دانند که در این بندر بدرفتاری و برخوردهای فیزیکی در انتظارشان است و متاسفانه مسئولان بنادر کویتی با ملوانان ایرانی به دلیل اختلافات سیاسی میان دو کشور بدرفتاری می‌کنند.

(0 رای‌ها)

 

مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان استان خوزستان با برتری تیم آبادان، به کار خود پایان داد.

مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان استان خوزستان که طی روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 15 مهرماه در شهرستان آبادان برگزار شد با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.

(0 رای‌ها)

 

 

سرهنگ سیدمحسن تقی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: با توجه به افزایش تیراندازی در مجالس مختلف عزاداری و تیراندازی تیمی ،‌ماموران پلیس امنیت و اطلاعات آبادان برای دستگیری عاملان این تیراندازی ها وارد عمل شدند.

(0 رای‌ها)

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز آبادان،ماموران بهداشت و دامپزشکی آبادان پس از مطلع شدن از فروش گوشت گراز در یکی از قصابی های خیابان احمدآباد، به محل فروش اعزام شدند.

درباره ما

بزودی

دوستان

منتخب

تنظیمات قالب

رنگ قالب

Cyan Red Green Oranges Teal

طرح بندی

وسیع جعبه قاب دار لبه دار
نمونه هایی برای طرح بندی : جعبه ، قاب دار ، لبه دار
بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. مشاهده جزئیات